2016 All Comers Track Meets #2 Results

Wednesday June 22, 2016 at 6:00 PM

Annapolis High School
2700 Riva Rd
Annapolis, MD 21401 United States

Race Information Page

Race Results

Jump to : Results

Results

Event Place Name Age Gender Time
100m (Heat #1-Mini-Juniors) 1 Cheyanne Grevin 8 F 18.23
100m (Heat #1-Mini-Juniors) 2 Joey Pla 8 M 18.99
100m (Heat #1-Mini-Juniors) 3 Anna Palmer 8 F 19.79
100m (Heat #1-Mini-Juniors) 4 Alexandria Pla 6 F 21.45
100m (Heat #1-Mini-Juniors) 5 Finn Burke 5 M 22.20
100m (Heat #1-Mini-Juniors) 6 Cece Burke 8 F 23.26
100m (Heat #1-Mini-Juniors) 7 Chase Grevin 5 M 25.82
100m (Heat #1-Mini-Juniors) 8 Carson Palmer 3 M 31.43
100m (Heat #2) 1 Ineka Pastermack 11 F 15.26
100m (Heat #2) 2 Jonathan Pastermack 10 M 15.75
100m (Heat #2) 3 Makayla Grevin 13 F 16.50
100m (Heat #2) 4 Adeline Burke 9 F 17.72
100m (Heat #2) 5 Leland Grevin 9 M 19.07
100m (Heat #3) 1 Lemar Daniels 23 M 10.95
100m (Heat #3) 2 JoJo 17 M 11.80
100m (Heat #3) 3 Charlie 17 M 12.57
100m (Heat #3) 4 Trevon Brigman 16 M 13.30
100m (Heat #3) 5 Sheldon Russell 28 M 14.40
100m (Heat #3) 6 McCoy 16 M 15.20
100m (Heat #3) 7 Jennifer O’Brian 15 F 19.69
100m (Heat #4) 1 Jimmy Wilson 54 M 14.85
100m (Heat #4) 2 Kim Burke F 16.27
100m (Heat #4) 3 Darrell Mak M 17.17
200m (Heat #1 – Mini-Junior Runners) 1 Jonathan Pastermack 10 M 33.09
200m (Heat #1 – Mini-Junior Runners) 2 Ineka Pastermack 11 F 35.02
200m (Heat #1 – Mini-Junior Runners) 3 Cheyanne Grevin 8 F 41.72
200m (Heat #1 – Mini-Junior Runners) 4 Joey Pla 8 M 43.80
200m (Heat #1 – Mini-Junior Runners) 5 Cece Burke 8 F 46.24
200m (Heat #1 – Mini-Junior Runners) 6 Leland Grevin 9 M 48.58
200m (Heat #1 – Mini-Junior Runners) 7 Chase Grevin 5 M 64.89
200m (Heat #2) 1 Lemar Daniels 23 M 23.80
200m (Heat #2) 2 Charlie 17 M 25.85
200m (Heat #2) 3 Trevonne Brigman 16 M 27.74
200m (Heat #2) 4 McCoy 16 M 28.45
200m (Heat #2) 5 Kathryn Howser 26 F 29.97
200m (Heat #2) 6 Sheldon Russell   M 48.89
200m (Heat #2) 7 JoJo 17 M 49.45
200m (Heat #3) 1 Jimmy Wilson 54 M 33.58
200m (Heat #3) 2 Darrell Mak   M 37.69
200m (Heat #3) 3 Kim Burke   F 38.35
400m (Heat #1) 1 Jonathan Pastermack 10 M 1:25.88
400m (Heat #1) 2 Ineka Pastermack 11 F 1:28.77
400m (Heat #1) 3 Makayla Grevin 13 F 1:29.38
400m (Heat #1) 4 Julien Palmer 13 F 1:33.19
400m (Heat #1) 5 Joey Pla 8 M 1:53.89
400m (Heat #1) 6 Cecelia Burke 8 F 1:57.95
400m (Heat #1) 7 Leland Grevin 9 M 2:00.33
400m (Heat #2) 3 Charlie 17 M 63.74
400m (Heat #2) 4 Trevonne Brigman 16 M 68.64
400m (Heat #2) 5 Nick Pastermack 40 M 69.56
400m (Heat #2) 6 Dennis Coleman 58 M 1:16.52
400m (Heat #2) 7 Jimmy Wilson 54 M 1:18.75
400m (Heat #2) 8 Kathryn Howser 26 F 1:19.38
400m (Heat #2) 9 No Name     1:20.08
400m (Heat #2) 10 No Name     1:35.71
400m (Heat #2) 11 Darrell Mak 51 M 1:36.51
400m (Heat #2) 12 Kim Burke   F 1:39.52
800m (Heat #1) 2 Sophie Chance 15 F 2:40.69
800m (Heat #1) 3 Jonathon Pastermack 10 M 2:53.04
800m (Heat #1) 4 McCoy 16 M 3:07.39
800m (Heat #1) 5 Jennifer O’Brien 15 F 3:13.25
800m (Heat #1) 6 Isabella Pla 12 F 3:23.48
800m (Heat #1) 7 Julien Palmer 13 M 3:24.56
800m (Heat #1) 8 Cece Burke 8 F 4:58.00
800m (Heat #1) 9 Kim Burke   F 4:59.00
800m (Heat #2) 2 Martin Shpuntoff 22 M 2:24.39
800m (Heat #2) 3 Dennis Coleman 58 M 2:40.79
800m (Heat #2) 4 Kathryn Howser 26 F 2:52.35
800m (Heat #2) 5 Jimmy Wilson 54 M 2:53.31
800m (Heat #2) 6 Kirk Gordon 60 M 3:08.76
800m (Heat #2) 7 Darrell Mak 51 M 3:38.11
1600m (Heat #1) 1 William Grevin 14 M 5:26.56
1600m (Heat #1) 2 Sophie Chance 15 F 5:53.20
1600m (Heat #1) 3 Jennifer O’Brien 15 F 6:55.65
1600m (Heat #1) 4 Makayla Grevin 13 F 7:15.39
1600m (Heat #1) 5 Isabella Pla 12 F 7:24.18
1600m (Heat #1) 6 Julien Palmer 13 M 7:29.28
1600m (Heat #1) 7 Cheyanne Grevin 8 F 8:00.37
1600m (Heat #2) 1 Brandon Folio 20 M 4:57.25
1600m (Heat #2) 2 Luke Davies 17 M 4:58.09
1600m (Heat #2) 3 Matt O’Brien 18 M 5:12.44
1600m (Heat #2) 4 Sheldon Russell 26 M 5:17.00
1600m (Heat #2) 5 Martin Shpuntoff 22 M 5:17.96
1600m (Heat #2) 6 Paul Ryan 65 M 5:51.22
1600m (Heat #2) 7 Nick Pastermack 40 M 5:56.22
1600m (Heat #2) 8 Kathryn Howser 26 F 5:57.81
1600m (Heat #2) 9 Jimmy Wilson 54 M 6:04.98
1600m (Heat #2) 10 Carlos Pla 38 M 6:41.59
1600m (Heat #2) 11 Kirk Goron 60 M 7:02.04
1600m (Heat #2) 12 JoJo 17 M 7:10.96
1600m (Heat #2) 13 Darrell Mak 51 M 7:29.13
1600m (Heat #2) 14 Kim Burke   F 7:29.88
3200 meters 1 Brandon Folio 20 M 11:26.23
3200 meters 2 Luke Davies 17 M 11:27.75
3200 meters 3 Matt O’Brien 18 M 11:44.72
3200 meters 4 Gabe Gigliott 16 M 11:52.64
3200 meters 5 Sheldon Russell 28 M 12:23.50
3200 meters 6 Carlos Godinez 16 M 12:47.56
3200 meters 7 William Grevin 14 M 14:01.28
3200 meters 8 Jimmy Wilson 54 M 14:05.57
3200 meters 9 Kirk Gordon 60 M 16:03.54
3200 meters 10 Kathryn Howser 26 F 16:56.99
3200 meters 11 Kim Burke   F 16:57.65
3200 meters 12 Darrell Mak 51 M 16:58.46